Таблички

Ми виготовляємо таблички Тернопіль з використанням усіх доступних на сьогоднішній момент технологій, а також їх поєднань, що дозволяє в кожному конкретному випадку добитися ідеального компромісу між ціною, швидкістю виготовлення, довговічністю, вандалостійкі, простотою монтажу та ексклюзивністю (там, де вона потрібна). При необхідності ми готові взяти на себе розробку дизайну табличок тернопіль, а також їх доставку. Більшість видів табличок можуть бути виготовлені в максимально короткі терміни!

Таблички Тернопіль, які були виготовлені за допомогою лазерного гравіювання, мають ряд позитивних особливостей, одна з яких — довговічність. Термін служби такої таблички без втрати якості зображення становить в середньому 5 — 10 років. Зображення наноситься шляхом «випалювання» верхнього шару пластика, це додає об’єм і презентабельність. У зовнішній рекламі Тернопіль для виробництва табличок, як правило, використовують пластик товщиною 3 мм — для вуличних вивісок і 1.5 мм — для внутрішнього застосування. Товщини від 0.5-1 мм використовуються для виробництва панелей приладів та шильдиков. Нерідко за зовнішнім виглядом складно визначити матеріал виготовлення, так як таблички, зроблені з пластику, ні в чому не поступаються табличкам з металу. В основному, з двошарового пластику виготовляють строгі офісні таблички з найменуванням посади, відділу або організації. Виготовлення офісних табличок методом лазерного гравірування здійснюється з двошарового пластику Rowmark виробництва США.Цветовая палітра пластика Rowmark представлена ​​у нас на сайті.

Виготовлення табличок в Тернополі шляхом нанесення інформації вініловими плівками. Це недорогий і найпоширеніший вид табличок, який характеризується високою якістю зображення. Зображення наноситься на пластикові таблички, виготовлені за розмірами замовника, шляхом аплікації вініловими плівками, вирізаними з допомогою широкоформатного друкувального пристрою — плоттера. Завдяки цьому, даний спосіб є найбільш швидким у виробництві і недорогим в ціні. Колірна палітра вінілових плівок, представлених на російському ринку, досить велика — близько 100 основних кольорів. Також можливе обрамлення алюмінієвим декоративним багетом. Найчастіше, за допомогою даного методу виготовляються адресні таблички Тернопіль.

В даний час нерідко на фасадах будівель можна побачити таблички з об’ємним зображенням. Даний вид зовнішньої реклами набуває все більшого поширення. Він полягає в тому, що на основу, зроблену з найрізноманітніших матеріалів, наприклад, метал або всілякі пластики, приклеюється об’ємне зображення розміром від 1 до 25 мм (це може бути як логотип, так і назва компанії, досить часто замовники комбінують і логотип , і буквене назва). Нерідко таблички з об’ємним зображенням підсвічують зсередини світлодіодами, або зовні — світильниками сателітами.

У місті Тернопіль таблички, прикріплені до поверхні за допомогою дистанційних власників, додадуть витонченості та презентабельності вашої інформаційній дошці. Також, можливі утримувачі з внутрішньою підсвіткою. Завдяки цьому способу інформація виглядає «світиться», що робить її помітною в темний час доби і привабливою.

Металеві таблички — це один з найдорожчих, але найбільш довговічних видів табличок, який дозволить справити належне враження на майбутню клієнтуру різних організацій. Даний вид табличок відрізняється такими якостями, як довговічність, міцність, надійність. Виготовлення табличок з металу здійснюється декількома способами, але результат, як правило, один. Зупиняючи свій вибір на табличці з металу, ви отримуєте стильно смотрящим інформаційну дошку, яка говорить вже при вході про високий рівень і надійності організації.

Даний вид табличок вигідно відрізняється високою передачею кольору. Особливістю цього способу є те, що зображення може відтворюватися з плавними переходамітонов і півтонів, що дає можливість зробити інформацію більш яскравою і такою, що запам’ятовується. За допомогою спеціального обладнання зображення наноситься на плівку, після чого вона наклеюється на рекламну поверхню. Також можливий варіант друку по пластику, що веде до здешевлення кінцевої продукції і робить її доступною. Завдяки малій вазі використовуваних матеріалів, такі вироби кріпляться за допомогою клейкої двосторонньої стрічки.

Настільні таблички Тернопіль — широко розповсюджений вид табличок, який використовується переважно в ресторанному та готельному бізнесі. Також вони є необхідним атрибутом при проведенні конференцій, виставок, нарад і симпозіумів.

Ми можемо запропонувати вам настільні таблички з різних матеріалів — двошарового пластику, акрилу і металу, виготовлені за допомогою різних технологій. Від виду матеріалу і технології виготовлення безпосередньо залежить як зовнішній вигляд таблички, так і її вартість. Сучасне обладнання і різноманітність технологій виготовлення дозволяють нам задовольнити потреби навіть найвимогливіших замовників.

Замовити таблички Тернопіль для офісу, роботи, кабінету, начальника, директора, коридору, приміщення, залу, входу, кімнати, організації, підприємства, фірми, компанії.