Створення брендбуку

Якщо фірмовий стиль розробляється для середнього та потужного бізнесу в місті Тернопіль, то, як правило, необхідно створити брендбук Тернопіль, який містить керівництво з використання фірмового стилю. Це докладна інструкція для коректного та ефективного застосування фірмової стилістики та дизайну. Фірмовий стиль і створення логотипу Тернопіль — це складові частини айдентики (упаковки) бренду фірми, що вимагають особливих правил поводження. Неправильне застосування елементів фірмового стилю може завдати істотної шкоди. Ціна помилки може бути досить високою.

Брендбук — це свого роду «біблія» для бренду. У ньому детально описується інформація про торгову марку, місії, позиціонуванні, різні вимоги до оформлення та маркування продукції і рекламних повідомлень. Брендбук доступно і наочно показує, як використовувати елементи фірмового стилю.

Дуже важливо, щоб всі комунікації бренду виконувалися в єдиному ключі і доносили загальну суть. Брендбук — інструмент маркетолога, бренд-менеджера, працюючими з просуванням бренду. За структурою і змістом брендбук формується індивідуально під кожну конкретну компанію. Основне завдання даного документа — зберегти впізнаваність бренду, відбудувати торгову марку від конкурентів, захистити індивідуальність.

Замовити розробку фірмового стилю, брендбуку

Наша студія надає професійні послуги з розробки нового логотипу, редизайну фірмового стилю, брендбуку організації, презентацій, поліграфії, сайтів. Ми спеціалізуємося на розробці корпоративної айдентики і брендбуків (керівництв з використання фірмового стилю) для підприємств, макетів іміджевої поліграфії, дизайну упаковки. Ми розробили більше 60 проектів різної тематики. У нашій студії працюють досвідчені дизайнери і фахівці з брендінгу. Ми працюємо комплексно, створюючи функціональні дизайнерські рішення, що допомагають бізнесу динамічно розвиватися. Ви можете замовити послуги з розробки фірмового стилю в нашій компанії, відправивши заявку з нашого сайту, або зв’язавшись з нами за телефоном, вказаним в розділі контакти. Електронну презентацію нашої компанії та вартості наданих послуг ви також можете замовити за запитом.