Про нас

У нас працює справжня команда професіоналів широкого профілю, які понад усе ставлять успіх своїх клієнтів. Метою нашої компанії є надання допомоги замовнику в питаннях формування інтересу та залучення до нього уваги потенційних споживачів.

Співпраця з нами позбавить Вас від необхідності переплачувати зайві гроші за посередницькі послуги — наша виробнича база дозволяє виконувати замовлення, не вдаючись до допомоги сторонніх організацій.

Ми маємо власні виробничі потужності в області поліграфії, дизайну, широкоформатного друку і виготовлення зовнішньої реклами.
Друкарська машина НР Індіго, яка не має аналогів за своїми можливостями, дозволяє виготовляти поліграфічну продукцію від візиток до представницької продукції найвищої якості в рекордні терміни (до 7000 аркушів на годину). Найсучасніші технології дають нам можливість одночасної двосторонньої друку до 7+7 з лаком, білилами і пантонами, що дозволяє створювати унікальну продукцію від 1 екземпляра.

Переваги цього обладнання вже оцінені нашими замовниками: багато з них хочуть, щоб вироблялася саме друк на «Індіго».
Парк обладнання широкоформатного друку і інтер’єрної друку включає в себе сучасні принтери з якістю друку від 360 до 1440 dpi, великі площі і різні машини післядрукарської обробки, завдяки чому ми можемо виготовити будь-які обсяги якісної продукції в обумовлені терміни.

У цеху виготовлення зовнішньої реклами працюють справжні професіонали своєї справи, люблять свою роботу, що в поєднанні з найсучаснішим обладнанням дозволяє їм кожне замовлення від простої таблички до дахової установки перетворювати на витвір мистецтва. А якісна і точна плоттерная різання дозволяє створювати конструкції будь-якої форми.

Наша дизайн студія працює з багатьма тернопільськими та регіональними засобами масової інформації та пропонує своїм клієнтам розміщення інформації в ЗМІ на найвигідніших умовах, а досвідчені дизайнери швидко і професійно розроблять логотип, фірмовий стиль або створять макет друкованої продукції.

Чітка організація процесу, професіоналізм співробітників, оперативність, творчий підхід до справи і наявність таких потужностей дозволяє нам братися за різні види замовлень, підбираючи найбільш оптимальні технічні рішення для тиражів різної складності і різного об’єму. Що істотно заощаджує і час виконання замовлення, і Ваші гроші.

Ви можете замовити Вас цікавить, не виходячи з офісу або будинку, надіславши нам макет в електронному вигляді, і отримати готовий тираж з кур’єром. Якщо Вам дорого ваш час — звертайтеся до нас.

Ми самостійно доставляємо всі тиражі своїм клієнтам, якщо у Вас є така необхідність. Вам не доведеться витрачати на це свій час і нерви. Ми сподіваємося, що співпраця з нами принесе Вам економічну вигоду, естетичне задоволення і допоможе Вам успішніше розвивати власний бізнес.

Адреса та контакти

м. Тернопіль, вул, Чорновола, 18

Телефони: (093) 638-34-10

E-mail: zakaz@vizytka.te.ua