Листівки

Листівка — це, як правило, неперіодичних текстове видання рекламно-інформаційного або ж агітаційно-політичного характеру.
Головна відмінність листівки від інших публікаційних видань — її актуальність, а також оперативність випуску та розповсюдження.
Протяжність існування листівки досить короткочасна. Тиражі листівок залежать від їх призначення і можуть бути як невеликих, так і крупнотиражних розмірів.

Спочатку листівки використовувалися як засіб інформування громадян про урядові розпорядженнях. У 1524-26 роках в період Селянської війни в Німеччині пропагандистські листівки придбали масштабне поширення. А у же в18-20 століттях листівки стали постійною формою масової пропаганди населення. У роки як І-ой, так і ІІ-ої світових воєн інформаційні листівки поширювалися на замовлення уряду і військового командування. Вони служили способом оповіщення громадян, а також — для дезінформування ворога. У важкий час Великої Вітчизняної війни листівки зіграли велику роль в агітаційній та ідейної пропаганді. Підпільники друкували листівки на таємних міні-верстатах або переписували їх вручну. Широка популярність була і у німецьких листівок, які розсипалися після вибуху бомб.

За часів Радянського Союзу листівки були одним з видів агітаційної роботи комуністичної партії і комсомолу.

Друк листівок Тернопіль в наш час друк листівок здійснюється виключно в рекламних та політичних цілях. Завдяки тому, що вартість листівок невисока при друку великих тиражів, то вони поширюються безкоштовно. При низькій ціні фінансова віддача рекламних листівок справді величезна.

Ми надаємо повний комплекс послуг, як по розробці дизайну, так і по друку листівок різної тематики.
Листівки Тернопіль може носити оригінальність тексту, а може й утримувати, частково або повністю витяги з інших джерел, передруку.
Дизайн листівок також буває різним. Він може бути кольоровим і чорно-білим, містити картинки, фотографії і зображення, а може обходитися і без ілюстрацій. Листівки бувають одно- або двосторонніми. Незалежно від зовнішнього вигляду та оформлення, наші фахівці гарантують, що ваша листівка буде мати високу якість виконання і використовуваних матеріалів.

Рекламние листівки Тернопіль — різновид друкованої реклами, що припускає малоформатні і відносно невисоку собівартість. Ми виготовляємо рекламні листівки серіями, що дає можливість зберегти загальний стиль оформлення.

Крім створення звичайних рекламних листівок ми надаємо послугу друку VIP-листівки, що відрізняється не тільки витонченістю виготовлення, але і тим, як вона доходить до споживача. Зазвичай VIP-листівки передають упакованими в папки або конверти, на яких зображується товарний знак і вписуються реквізити компанії.

Як засіб реклами, листівки поширюють за допомогою поштової розсилки, поштової служби або через промоутерів. Жодна виставка або презентація також не проходить без роздачі листівок.

Наша компанія гарантує, що рекламні тернопіль листівки, виготовлені у нас, донесуть до потенційних клієнтів і споживачів інформацію про продукцію, товари або послуги, ціни на товар, інформацію про ваш бізнес лаконічно, доступно і результативно.