Буклети

Буклет (у перекладі з фр. Bouclette — колечко) — типографічне видання, виконане на одному аркуші, якими способами складеному в два і більше паралельних згину і розкривається, нагадуючи ширму. Говорячи інакше, буклети Тернопіль — це друкована продукція, яка складена не один раз і несе набагато більше інформації на відміну від листівки.

Буклет компактно виглядає і дозволяє розділяти інформацію по блокам: їх читають по колу або по кільцю, тому й таку назву. Друкована продукція у вигляді буклетів, як популярний прийом реклами, широко використовується у випуску коротких путівників, проспектів, реклами і програм. Друк буклетів Тернопіль може як для приватних осіб, так і для фірм чи організацій.

Слід сказати, що буклетом є будь поліграфічне видання віддруковане, як правило, з двох сторін, і має від одного до невизначеного кількості згинів (Биги та/або фальци).
В основному поширені буклети для друку розміром — від 148 на 105мм (складений вид) до 297 на 630мм (розкладений вигляд), хоча при особливому бажанні величину буклету можна задати для друку будь-яку. Можливий друк буклетів у формі квадрата — 210 на 210 мм.
Поширено, що друк буклетів відбувається на крейдованому папері. Фактично всі радять застосовувати у виробництві буклетів блискучу, покриту білою клейовою фарбою (крейдований) папір, що має щільність 115-150 г / м. Коли щільність паперу вище 200г / кв.м., То доцільно вжити послепечатную обробку у вигляді: ламінації буклету, УФ-лакування, вирубки, конгріву, тиснення фольгою та інше.

Буклетний видання допоможе потенційному покупцеві або читачеві отримати відповідь на будь виник у нього питання. Відрізняється високою якістю буклет підносить логічно послідовно всю потрібну інформацію.

Наша компанія виготовить і надрукує для вас Тернопіль буклети рекламного характеру, в яких досконало буде викладена інформація про ваші товари чи послуги потенційним клієнтам. На різних виставках, презентаціях товарів, в офісах продажів або там, де проходять рекламні компанії, наші буклети розкажуть про ваш бізнес сотням потенційних клієнтів.

Буклет в розкладеному вигляді допустимо повісити на стіну, тоді він стане схожий на довідковий матеріал або поліграфічний плакат. Буклет простіше відправити поштою, не побоюючись за його псування, на відміну від плаката.

дизайн буклетовМи пропонуємо вам випуск рекламних буклетів великим тиражем, що дуже вигідно, оскільки вартість одного примірника буде невисокою на відміну від інших видів реклами і розраховані вони на велику кількість потенційних споживачів. Тому надання інформації при виданні буклетів має мінімальну вартість.
Буклет об’єднує такі незаперечні позитивні якості як незначна вартість і висока інформативність, тому буклети рекламного характеру переважно використовуються в рекламній поліграфії.

Не слід забувати про те, що буклет є робочим виданням планінгів менеджерів і постійних покупців компанії-замовника. Фірмовий рекламний буклет переслідує єдину мету — зробити міні-презентацію фірми, якогось товару або навіть послуги.

Буклети традиційно відображаються на крейдованому глянцевому папері, як з лакуванням, так і без нього в кольоровому вигляді. Путівники, інформаційні та рекламні листи видають у вигляді рекламного буклету.

Ми зможемо створити для вас оригінальну концепцію, підібрати фото матеріали, і надрукувати тираж буклетів в найкоротші терміни. Ваші потенційні клієнти не залишаться без уваги, наша продукція може це гарантувати

Замовляти буклети у нас вигідно, тому що весь комплекс робіт від розробки дизайну до друку проходить як безперервний налагоджений процес. Вам необхідно тільки надати необхідну інформацію та зробити замовлення.

Ми надрукуємо буклети путівники, інформаційні та рекламні листи на крейдованому глянцевому папері, як з лакуванням, так і без нього в кольоровому вигляді і доставимо в точно визначений договором строк та за вказаною адресою.