Блокноти

Блокнот — незамінний атрибут сучасної ділової людини, і один з найпоширеніших видів поліграфічної продукції, призначеної для регулярного застосування. Якщо при цьому використовуються блокноти з вашої фірмовою символікою, відображеної не тільки на обкладинці, а й на кожній сторінці, блокнот перетворюється в пачку стильних рекламних листівок, які працюватимуть настільки довго, наскільки актуальна буде записана на них інформація.

Тому ексклюзивний дизайнерський блокнот Тернопіль давно і заслужено зайняв своє місце в списку необхідної кожній фірмі рекламно-презентаційних аксесуарів. Блокнот — це брошура з однаковим відривними листами. Блокнот може бути як з обкладинкою, так і без обкладинки. Блокнот може бути як у вертикальному, так і в горизонтальному виконанні.

Блокнотами ми користуємося скрізь: на роботі, в школі або інституті, вдома, в дорозі. Оригінально і зі смаком оформлений блокнот — це прекрасний, недорогий подарунок клієнтам, колегам або друзям. Блокноти з логотипом або інший фірмовою символікою — це невід’ємний атрибут семінарів і конференцій.

Види блокнотів:

  • Блокноти на пружині;
  • Блокноти на КБС.

Наша дизайн студія виготовить Вам блокноти з Вашим логотипом, у відповідності з усіма нашими традиційними багаторічними пріоритетами:

  • висока якість матеріалів і виконання;
  • своєчасність і швидкість;
  • ексклюзивність і неповторність;
  • витонченість і міцність;
  • відображення всіх вимог побажань;
  • індивідуальність і прийнятну вартість.

Технологічно Тернопіль блокноти являє собою виріб, що складається з блоку аркушів паперу для записів, обкладинки та підкладки. Блокнот може бути на пружині, на склейці, а також з перфорацією листочків блоку. Друк блокнотів здійснюється на офсетному папері 80 г / м2, а друк обкладинки блокнотів можлива на щільному картоні або дизайнерському папері.

Виготовлення фірмових блокнотів тернопіль може бути в різних форматів, найпопулярніші з них А5 і А6, хоча для проведення таких заходів як семінари та конференції, зручніше використовувати блокнот А4 формату. Можливе виготовлення блокнотів нестандартних розмірів, друк блокнотів з вирубкою і тисненням, блокнотів на гумці, блокнотів на магніті для кріплення на холодильнику для повсякденних невідкладних записів і т. Д.

Блокнот з логотипом є одним з видів представницької продукції і є невід’ємною частиною корпоративного стилю компанії.

Виготовлення блокнотів

Перш, ніж замовити для себе блокноти з логотипом, необхідно ознайомитися з різними варіантами і способами їх виготовлення. Фахівці нашої дизайн студії проконсультують Вас з усіх питань. В тому числі, стосовно до виготовлення блокнотів:

різні формати- від А6 до А3, включаючи нестандартні рішення;
скріплення — на скріпку, пружину або термопереплет;
вибір паперу — від стандартної білої 80 гр. до дизайнерської;
внутрішні сторінки з вашим логотипом і адресним блоком;
персоналізацію — нанесення на обкладинку імені, прізвища, посада, фотографію;
підбір обкладинки — прозорі пластикові або картонні з кольоровим друком.

Способи друку блокнотів

Тиражування (ризографія) блокнотів

Так як блокнот це вид поліграфічної продукції, що не призначений для тривалого зберігання, то, як правило, для здешевлення використовується тиражування — друк на різографі в 1 колір з одного боку.

Ризография використовується в основному для друку блоку. Для друку обкладинки може бути використаний будь-який спосіб друку.

Офсетний друк блокнотів

Друк блокнотів офсетним способом часто застосовується, коли є певні вимоги до передачі кольору. Наприклад, якщо необхідно, щоб преса була дуже хорошої якості або, наприклад, коли треба надрукувати фірмовим кольором.

Цифровий друк блокнотів

Цифровий друк блокнотів також може бути застосована для друку блоків або обкладинки. Особливо якщо мова йде про невеликий форматі і невеликому тиражі блокнотів.

Більш універсальний спосіб виготовлення — комбінована друк. Це коли блок друкується тиражуванням, а обкладинка цифровим або офсетним способом. Вид друку зазвичай вибирається виходячи з бюджету, наданого макета і необхідного тиражу.

Блокноти Тернопіль, фірмові блокноти Тернопіль, замовити блокноти тернопіль