Білборди

Білдборди Тернопіль — різновид зовнішньої реклами, яка представляє собою рекламний щит на опорі (опорах), встановлюваний вздовж автомобільних магістралей. Більшість білдбордов оснащені зовнішнім підсвічуванням, що робить їх чітко видимими в темний час доби. Зазвичай білдборд має дві площини, які мають інформацію, однак існують тристоронні щити (призми) і односторонні, монтовані, як прищепило, на стінах будинків (брандмауєри).

Стандартний формат білдборда — 3х6 метрів, проте, зі збільшенням якості автомагістралей і підвищенням швидкостей на них, все більшого поширення набувають білборди розмірами 4х12, 10х5, 12х5, 12х6, 15х5 метрів і т.д.

Друк кольорових плакатів для білдборда може проводитися на банерній тканині (вінілі) або на папері. Ми виконуємо друк для білдбордів Тернопіль, що складаються з 10 або з 8 фрагментів, за бажанням Замовника. Для друку білдбордов використовується папір Blue Back 115 грам і різні види вінілових банерів. Друк для білдбордов здійснюється на двох верстатах, з роздільною здатністю 360 dpi і 540 dpi. Ширина принтерів 3200 мм, що дозволяє уникнути додаткових швів і стиків на друкованих зображеннях.