Банери

друк банерів тернопіль

Новітні технології друкарського обладнання дозволяють отримати на широкоформатного друку зображення фотографічної якості на основі сольвентних барвників. Особливість сольвентного широкоформатного друку полягає в її винятковій стійкості до впливу навколишнього середовища, що дозволяє друкувати банери на тканині, плівці, брезенті та використовувати вироби в зовнішній рекламі.

Важливою деталлю є, те, що сольвентний друк не вимагає ламінації і додаткового захисту, що істотно впливає на кінцеву ціну готового виробу. Таким чином, банери Тернопіль вартує лише 100-200 гривень, що є недорого.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам найширший охоплення виробів виконаних на різних матеріалах, традиційно використовуваних для широкоформатного друку. Тернопіль визнає тільки вироби найвищої якості, і ми готові запропонувати їх своїм клієнтам.

Цифрова широкоформатний друк здійснюється на двох верстатах, з роздільною здатністю 360 dpi і 600 dpi. Ширина принтерів 3200 мм, що дозволяє уникнути додаткових швів і стиків на друкованих зображеннях. Налаштування принтера з роздільною здатністю 600 dpi дозволяють також отримати зображення більш чіткого якості на невеликих форматах, банерах порівнянно з зображеннями 720, 1200 і 1440 dpi.
Ми виконуємо замовлення на шірокформатную друк на синтетичних пвх-банерах різної щільності, як на звичайних, так і на світлопропускающих або транслюсцентних; на відомому банері Blackout, спеціально призначеному для двостороннього друку 4 + 4, за бажанням замовника. А також друкуємо на вуличних сітках з різним ступенем прозорості. Обробкою готових банерів, перетяжок і сіток служать посилення краю, установка люверсів, проварка кишень. Додаткова обробка обговорюється з замовником індивідуально.

Банери Тернопіль, Друк банерів Тернопіль, виготовлення банерів в Тернополі, Тернопіль банер друк

Замовити Друк банеру

[easy_contact_forms fid=1]