Афіші

Багато замовників при виготовленні афіші приділяють велику увагу розміру плаката і місцем його розташування, однак, нехтують дизайном афіші. А між тим, грамотний макет-ілюстрація є ключовим елементом успіху будь-якої рекламної або інформаційної кампанії і здатний привернути увагу більшої кількості аудиторії. Тому Друк афіші Тернопіль чи плакати Тернопіль, це саме те, що Ви шукали на нашому сайті.

Головною метою будь-якого плаката є інформування. А значить і завданням правильного дизайну афіші буде точна і пряма передача анонса до споживача. Афіші Тернопіль, це найкращий варіант розповісти про подію чи концерт.

Правила, які варто дотримувати при розробці дизайну афіші:

Наочність. Ваша афіша, незалежно від розміру, повинна бути помітна здалеку.

І не так важливо, які кошти ви при цьому використовуєте: яскраві кольори або незвичайний імідж.

Помітність. Зробити афішу помітною оці, зачепити глядача, змусити його зупинитися може незвичайний дизайн або яскрава подача інформації.

Контрастність. Людське око прекрасно розрізняє контрасти, і ви можете з успіхом використовувати цей прийом. Чорний і білий, синій і жовтий, червоний і чорний — згадайте плакати Родченко, кращу наочну рекламу XX століття.

Привабливість. При іграх з контрастом важливо розуміти, що при «сумісності несумісного» потрібно залишатися в зоні привабливості. Дизайн афіші повинен залишатися «смачним» для глядача.

Сміливість. Будь-який дизайнер скаже вам — «не бійтеся експериментувати». Тільки виконавши з дизайн-макетом афіші всі можливі комбінації, «вивернувши імідж навиворіт», ми зможете відкрити нову ідею і здивувати не тільки глядачів, а й колег по цеху.

Як зробити зі звичайного похмурого плаката справжній шедевр знає професійний дизайнер. І для створення індивідуальної афіші, що задовольняє вашим запитам, слід звернутися в дослідну компанію з солідним портфоліо дизайнерських робіт.

«Дизайн студія http://vizytka.te.ua/» з радістю виконає для вас індивідуальний дизайн-макет афіші Тернопіль з урахуванням будь-яких побажань. Ми також візьмемо на себе всі роботи з друку, пакування та доставки тиражу.