Приїзд в США: навчання, робота, віза

Приїзд в США: навчання, робота, віза

Щоб приїхати в США більш ніж за 90 днів до реєстрації в навчальному закладі, куди ви вже зараховані на навчання, ви повинні звернутися за отриманням візи В-м2 (не F-1). Ви можете також отримати візу В-2, якщо у бас є оригінал листа з навчального закладу про вашому зарахування, але ще немає форми I-20. При наявності відповідних документів віза В-2 надається вам, щоб скласти іспити, пройти інтерв’ю або вибрати одну з тих шкіл, куди ви вже були зараховані.

Навіть в цих випадках ви повинні показати свідоцтва можливості оплатити навчання в США. На візі В-2 буде стояти спеціальний штамп «майбутній студент». Після приїзду в США ви повинні змінити статус В-1 на статус F-1. (Щоб уникнути питання про навмисному намір, прикладіть до заяви копію вашої візи В-2 з позначкою «майбутній студент».)

Віза В-2 з позначкою «майбутній студент» не надається в разі, якщо ви просто хочете відвідати різні школи і вирішити, куди піти вчитися. Співробітник консульства подумає, що ви маєте намір залишитися в Америці і змінити статус, минаючи оформлення студентської візи в консульстві. Люди, що приїжджають за звичайними гостьовими візами В-2 можуть відвідати навчальні заклади, не маючи заздалегідь наміри змінити статус в США. Якщо імміграційна служба виявить каталоги коледжів і анкети, то вас запідозрять в навмисному намір залишитися в Америці. Якщо ви подались на програму для студентів ворк енд тревел 2017, то у консульстві США в Києві потрібно про це офіційно зазначити. Після чого, візу дадуть з більшою ймовірністю та робота в США буде легальна на відміну від інших програм. Після Work and travel 2017 можна спробувати залишитись у США на тривалий період, вийти заміж чи розпочати власний бізнес.

У вас можуть виникнути проблеми через кілька років після зміни статусу при зверненні за новою неімміграційної або імміграційною візою в консульстві США, якщо співробітники консульства запідозрять вас в навмисному намір змінити статус після прибуття в США.

З цієї причини особи, які прийшли на зміну гостьовий статус на студентський в США, вважають за краще не залишати Америку, щоб не звертатися за студентською візою. Вони залишаються в США до закінчення навчання або до отримання іншого статусу.

Працевлаштування по студентському статусу

Існують дуже суворі правила отримання студентами дозволу на роботу. Не об’єднуйте свій пристрій ніяку роботу, навіть пов’язану з курсом навчання, поки ви не отримаєте дозвіл DSO. Робота без відповідного дозволу може коштувати вам статусу F-1. Студенти мають дві можливості заробити гроші, але ця діяльність не є їх виробничою практикою:

робота на території коледжу або в місцях, які мають до нього безпосереднє відношення; робота на роботодавців, які надають коледжу певні послуги;

робота поза студентського містечка на приватного роботодавця у зв’язку з непередбаченими фінансовими труднощами.

Як правило, ви не можете працювати, поки не закінчите перший навчальний рік (дев’ять місяців). Однак ви можете отримати дозвіл працювати на території студентського містечка в порядку фінансової допомоги або як частина освітньої програми, якщо ви не займете при цьому місце американського працівника.

Author Info

vizytka

No Comments

Comments are closed.